bepanthen sensiderm daily care

Delikatna skóra dziecka wymaga szczególnej pielęgnacji i troski. W związku z tym produkty pielęgnacyjne mają starannie opracowany skład, który świetnie nawilża i wspomaga skórę, ale nie powodując reakcji alergicznych ani podrażnień. Takim przykładem jest delikatny i skuteczny w działaniu krem Bepanthen Sensiderm Daily Care, który chroni i dba o skórę podatną na egzemę. Regularne stosowanie preparatu może wydłużyć remisję choroby nawet do 3 miesięcy.

Bepanthen Sensiderm Daily Care – jakie ma właściwości? 

Bepanthen Sensiderm Daily Care to produkt, który skutecznie chroni delikatną barierę skórną, zapewniając długotrwałe nawodnienie skóry. Jednocześnie zapobiega nadmiernej utracie wody przez naskórek, a także wspiera mikroflorę bakteryjną. Jest odpowiedni dla skóry wrażliwej, delikatnej, w tym również dla dzieci.

Bepanthen-Sensiderm-Daily-Care

Bepanthen Sensiderm Daily Care – skład i stosowanie

W składzie preparatu znajdują się następujące składniki aktywne:

  • prebiotyki i olej z rokitnika, które zapewniają długotrwałe nawilżenie i wspierają barierę ochronną skóry,
  • naturalne lipidy (oliwa z oliwek i olej z rokitnika) chronią przed przesuszaniem skóry. Zapewniają nawilżenie,
  • pantenol (prowitamina B5) wspiera proces regeneracji skóry.

Produkt należy aplikować bezpośrednio na skórę, nakładając jego cienką warstwę. Można go stosować nawet kilka razy na dobę, jeśli tylko istnieje taka potrzeba. Jest w pełni hipoalergiczny, pozbawiony sztucznych substancji zapachowych. Nie zawiera konserwantów, barwników ani kortyzonu. Produkt jest dostępny w większości aptek, również tych prowadzących sprzedaż online np. tutaj.

Comments are closed.