Medicprogress to bardzo popularna rozgrzewająca maść konopna, która wykorzystywana jest przez wielu masażystów na całym świecie. Niniejszy artykuł to doskonała propozycja dla tych osób, które chcą poznać największe korzyści tej niesamowitej maści i dowiedzieć się jednocześnie, kiedy warto skorzystać z jej olbrzymiego potencjału.

Jakie największe zalety?

Maść Medicprogress działa nie tylko przeciwbólowo, ale również rozluźniająco, dlatego też tak wiele osób korzysta z jej dobrodziejstwa. Po maść w pierwszej kolejności powinny sięgnąć te osoby, które zmagają się z mniejszymi lub większymi bólami mięśni albo pleców. Maść w swoim składzie zawiera olej konopny, który nie tylko pobudza krążenie krwi, ale również łagodzi zmęczenie mięśni i znacząco zmniejsza uczucie sztywności. Sporą zaletą maści konopnej jest również to, że daje ona efekt chłodzenia i co najważniejsze jest bardzo łatwa w stosowaniu, dzięki czemu mogą z niej skorzystać nawet początkujący masażyści.

Jakie zalety ma olej z nasion konopi?

Jak powszechnie wiadomo olej z nasion konopi jest bardzo bogaty w witaminy (A, B1, B2, C, E), fitynę i kwasy tłuszczowe. Nie można zapominać również o kwasie kanabidiolowym, który może pochwalić się bardzo silnym działaniem bakteriobójczym. Mało osób zdaje sobie sprawę z tego, że w polskiej medycynie ludowej olej z konopi wykorzystywany był już w średniowieczu. Preparat ten doskonale sprawdza się przy stanach zapalnych skóry albo przy silnych bólach stawów. Po olej z konopi powinny sięgnąć te osoby, które mają częste problemy z podrażnioną skórą.

Comments are closed.