quixxPrzeziębienia i alergie prowadzą do wielu nieprzyjemnych komplikacji, z których najbardziej uciążliwy jest katar i nieżyt nosa. Wiele środków pomagających oczyścić zalegającą wydzielinę, działa bardzo krótko. W dodatku ich skład budzi wiele wątpliwości, szczególnie kiedy preparat stosować ma dziecko. Dlatego najlepiej wybrać produkt skuteczny oraz zawierające naturalne składniki.

Spray do nosa QUIXX posiada w sobie jedynie wodę oczyszczoną oraz naturalną sól morską. Zawiera minerały i pierwiastki pochodzące prosto z Oceanu Atlantyckiego. Jego działanie pomaga przy uciążliwej niedrożności nosa i zatkanych zatokach, a dzięki nawilżeniu śluzówki nosa, ma pozytywny wpływ na układ oddechowy. Stosowanie sprayu do nosa QUIXX nie przynosi żadnych skutków ubocznych przy długotrwałym działaniu, a ze względu na całkowicie naturalny i pozbawiony konserwantów skład, używać mogą zarówno dzieci od lat 6, jak i kobiety w ciąży.

Stosowanie preparatów do nosa takich jak spray QUIXX, powinno być jednak skonsultowane z lekarzem, ponieważ woda morska może być źródłem alergii. Nie należy również przekraczać ustalonej dziennej dawki aplikowanego leku, ani dostarczać go do organizmu w inny niż zalecany sposób.

 

Comments are closed.