najmocniejsza odmiana marihuany

W krajach gdzie jest to legalne, rekreacyjne hodowanie marihuany staje się coraz popularniejsze, a kolejne szczepy powstają niemal codziennie. Wielu stara się stworzyć najmocniejszą odmianę konopi, czego dowodem jest fakt, że co roku w listach topowych szczepów pojawiają nowi zawodnicy. Bruce Banner stara się zmiażdżyć konkurencję podobnie jak bohater Marvela od którego wziął swoją nazwę. Ponad 30% THC może uderzyć tak samo mocno jak Hulk – alter ego Bruce’a.

Kolekcjonerskie nasiona – a komu to potrzebne?

Chociaż nasiona marihuany nie zawierają THC, znajdziemy wielu kolekcjonerów, których cieszy sam fakt posiadania ich w swej kolekcji. Niektórzy czekają, aż w Polsce nadejdzie moment, gdzie każdy będzie mógł legalnie cieszyć się własnymi topami legalnie wyhodowanymi w swoich czterech ścianach, inni lubią po prostu pochwalić się własnym zestawem nasionek. Zarówno jednych, jak i drugich na pewno ucieszy informacja, że choć samych topów nie można nabyć w sklepie, z nasion wyrastają największe i najmocniejsze topy marihuany (dostępne m.in. na NasionaMarihuany.pl)

Ciężko mówić o nasionach, nie wspominając o uprawie

Niestety, w naszym kraju nie nadeszły jeszcze czasy legalności tej używki, więc nie można ich uprawiać i hodować w domu, nawet „do celów kolekcjonerskich” ;). Wielu zastanawia się, jak marihuanę hodować, poniżej znajduje się opis, jak wyhodować topy tak potężne jak Bruce Banner. Ale pamiętajmy, że w Polsce jest to nielegalne.

  • Nasiono warto moczyć 3-5 godzin. Następnie kładzie się je na chusteczce do czasu aż zacznie kiełkować. Może to zająć nawet parę dni!
  • W tym czasie możemy nabyć ziemię o odczynie 6.0-6.7 p, aby przygotować ziemię dla kiełkującego nasionka.
  • Kiedy zacznie kiełkować wkładamy je do ziemi, przysypujemy i podlewamy małą ilością wody (ważne by nie było jej zbyt dużo, ponieważ naszą roślinkę mogą zaatakować grzyby i bakterie, jeśli zostanie przelana)
  • Kiedy z ziemi zacznie wychodzić pierwszy pęd (między 1 a 3 tygodniem) wystarczy już tylko czekać i podlewać (czym większa roślina tym więcej wody potrzebuje, jednak warto pamiętać, że lepiej zbyt sucho niż zbyt mokro!

Większość nasion jest feminizowana, co oznacza że wszystkie topy będą zawierały wysokie zawartości THC i nie zaczną kwitnąć w czasie hodowli.

Comments are closed.