Wszyscy mówią o paznokciach znajdujących się na rękach. A co z tymi, które znajdują się na stopach? Czy i im nie należy się odpowiedni poziom uwagi? Oczywiście, że tak. To właśnie dlatego, coraz większa liczba salonów kosmetycznych, proponuje swoim klientkom pedicure hybrydowy. Czym jest ten zabieg? Czy faktycznie warto zwrócić na niego uwagę?

Stopy na wierzchu

Jeżeli komuś zależy na tym, aby jego stopy prezentowały się w nienaganny sposób, to tego rodzaju pedicure jest dla niego. Hybrydowy pedicure pozwala na to, aby paznokcie na stopach zostały spiłowane, oczyszczone, wyrównane, nadając im pożądany kształt. Do tego, przy okazji tego zabiegu, można również liczyć na usunięcie zrogowaciałego naskórka z okolicy stóp. Na samym końcu, na powierzchnię paznokcia, zostaje nałożony specjalny lakier, o wysokim poziomie trwałości. Paznokcie będą wyglądały na zadbane, dzięki czemu będzie można je zaprezentować światu zewnętrznemu. W szczególności, w okresie letnim, kiedy stopy często nosi się na wierzchu.

Różne wzory i kolory

Pedicure hybrydowy zapewnia różnorakie kolory. Istnieje cała paleta barw, która dostępna jest w salonie kosmetycznym. Co więcej – pedicure hybrydowy daje możliwość wykonania wzorów. Jakich? Różnorakich! Wszystko tak naprawdę zależne jest od tego, z jaką dokładnie kosmetyczką i jej umiejętnościami ma się do czynienia. Skoro więc ktoś dba o swoje ręce, to również nie powinien zapominać o paznokciach znajdujących się na stopach. I one będą „zadowolone” z tego, że ktoś o nie zadba.

Comments are closed.