power plant

Feminizowane nasiona Power Plant są doskonałym materiałem nasadzeniowym, który w optymalnych warunkach uprawy zapewni ostrożnemu hodowcy obfite zbiory wydłużonych i bardzo aromatycznych kwiatostanów o silnym potencjale psychoaktywnym. Układ genów tej odmiany jest zdominowany przez południowoafrykańską sativę. Oznacza to, że liście będą wąskie, pąki cienkie, a efekt wznoszący. Sadzonki zniosą upały i nie boją się skrajnych temperatur.

Wymiary rośliny Power Plant

Roślina osiąga wysokość 120 cm w pomieszczeniach i do 200 cm na zewnątrz. Ich szybki wzrost można łatwo kontrolować za pomocą techniki SCROG lub przez przycinanie wierzchołków w odpowiednim czasie. Kwitnienie trwa 10-12 tygodni, jak przystało na odmianę hybrydową z dominacją Sativy. Faza przed kwitnieniem może trwać do 10 dni. 

Pochodzenie Power Plant

W DNA feminizowanych nasion Power Plant są geny sativy, które pochodzą z gorącej Afryki. Nasiona te są wysoce odporne, niepodatne na pleśń i gnicie, a dzięki wysokiej zawartości aromatycznych terpenów w żywicy nie dopuszcza do pojawienia się szkodników. Zawartość THC wynosi aż 15%.

Uprawa konopi Power Plant

Feminizowana odmiana Power Plant z tego sklepu jest zoptymalizowana do uprawy w pomieszczeniach, na zewnątrz i w szklarniach. Roślina nadaje się do wszystkich znanych technik uprawy, dobrze się klonuje i nie jest wybredna, gdy jest przekarmiona.

Nasiona dają do 650 gramów suchych, kwiatostanów na metr kwadratowy lub do 250 gramów na krzak w uprawie na zewnątrz. W dużych pojemnikach odmiana ta jest w stanie ujawnić swój pełny potencjał i zachwycić hodowcę wysokiej jakości plonem o silnych właściwościach psychoaktywnych.

Jako podłoże odżywcze można zastosować mieszankę gruboziarnistego perlitu, włókna kokosowego, torfu lub wzbogaconej gleby. Odmianę należy sadzić w otwartym gruncie jako ukorzenioną sadzonkę w uprzednio przygotowanych dołkach o pojemności co najmniej 15 litrów. 

Smak i działanie konopi Power Plant

Suszone feminizowane kwiatostany Power Plant charakteryzują się harmonijną mieszanką aromatów wanilii, piżma i owoców. Dym jest łagodny i pozostawia przyjemnie słodki posmak. Delikatne działanie jest bardzo łagodne i daje przyjemnie podnoszące na duchu, radosne postrzeganie świata oraz otwiera drzwi do świata kreatywnych pomysłów i niesamowitych odkryć.

Comments are closed.