emotopic

Podrażniona skóra swędzi, piecze i nieprzyjemnie ciągnie. Regularne stosowanie emolientów może wspomóc naskórek w walce o odpowiednie nawilżenie. Jednym z polecanych środków tego typu jest Emotopic. Czym się wyróżnia na tle innych środków z emolientami?

Przy rozmaitych zmianach skórnych

Emolienty działają poprzez wytwarzanie na skórze warstwy ochronnej, która może pomóc między innymi w walce z atopowym zapaleniem skóry. Są również zalecane w przypadku noworodków, które – nagle pozbawione wilgotnego środowiska w brzuchu mamy – często borykają się z rozmaitymi problemami skórnymi.

Pojawia się między innymi przesuszenie, schodząca skóra i inne dolegliwości tego typu, które mogą powodować znaczny dyskomfort, a w skrajnych przypadkach nawet niewielkie ranki. Dlatego też tak istotne jest szybkie działanie i rozwiązanie problemu.

Różne produkty od Emotopic

W ofercie marki można znaleźć krem barierowy, natłuszczający oraz o działaniu zmiękczająco-kojącym. Wszystkie te preparaty są w pełni bezpieczne dla każdego rodzaju skóry i przynoszą szybkie efekty oraz ulgę.

Co istotne, kosmetyki mogą być stosowane nawet u noworodków. To świadczy o wysokim bezpieczeństwie zastosowanych rozwiązań. Skoro są one odpowiednie nawet dla najdelikatniejszej skóry, nie mogą zaszkodzić również tej nieco odporniejszej. Produkty tej marki znajdują szerokie zastosowanie również przy atopowym zapaleniu skóry. Poprawiają jej stan, a także odbudowują naturalną barierę lipidową, tym samym zapobiegając zaostrzeniom choroby.

Comments are closed.