marihuana

Znana od lat 80. odmiana Northern Lights, to wielokrotny zwycięzca różnych festiwali, została wyhodowana wyłącznie do uprawy w pomieszczeniach, choć czasami uprawia się ją także na zewnątrz. Krótki wzrost (do 80 cm), zwarte kwiatostany, brak silnego zapachu podczas palenia i kwitnienia sprawiają, że Northern Lights jest jedną z najlepszych odmian do uprawy w grow boxie. Nie wymaga ona od hodowcy żadnych specjalnych umiejętności, więc początkujący mogą ją kupić i zdobywać doświadczenie.

Cechy charakterystyczne narastania odmiany Northern Light

Jest to medyczna marihuana z efektem upalenia. Nowicjusze czasem porównują ten oszałamiający początek do upojenia alkoholowego, ale oczywiście ta roślina jest łagodniejsza i przyjemniejsza.

Ta feminizowana odmiana lubi dużo światła i umiarkowane podlewanie, dzięki czemu daje dobre zbiory do 500 gramów na metr kwadratowy. A dzięki zastosowaniu techniki SOG (Sea OF Grenn) można uzyskać jeszcze lepsze plony (600 g lub więcej w stanie suchym). Kwitnienie jest dość długie, do 9 tygodni. Zawartość THC wynosi około 20%. Środkowa część rośliny jest silna, a pąki małe i żywicznie aromatyczne. Ogólnie rzecz biorąc, uprawa Northern Lights wymaga minimalnego wysiłku, a zbiory prawie zawsze spełniają oczekiwania.

Smak i efekt Northern Light

Dym z Northern Lights jest łagodny, w smaku raczej neutralny, z lekką obecnością sosny i kwaskowatości. Efekt jest silny, relaksujący i może powodować lekkie zawroty głowy. Dzięki temu można przyjemnie obejrzeć film lub po prostu posiedzieć i pomyśleć. Stosuje się ją w leczeniu nudności, bólów żołądka, rozwiązuje problemy związane ze słabym apetytem, likwiduje bezsenność.

Comments are closed.