green-house-seeds-super-silver-haze

Silver Haze jest popularną krzyżówką dwóch odmian – Skunk i Haze. Okazuje się, że ta odmiana marihuany ma szereg ważnych cech, jakie warto poznać. Nie dziwi zatem fakt, że jest tak popularna w wielu krajach. Jakie zalety ma SH? Czym wyróżnia się susz konopny tego typu? Co oferują producenci? O czym powinni pamiętać odbiorcy?

Silver Haze – cechy rozpoznawcze

Nie zapominajmy o tym, że Silver Haze jest odmianą żywiczną. Pomimo mocnego smaku, ta roślina wspomaga wszelkie problemy z nerwami, stresem, niepokojem i lękiem. Z powodzeniem pomoże nam odzyskać spokój i harmonie, co jest bardzo ważne w dzisiejszym świecie. Odmiana Silver Haze stawia na CBD w odpowiedniej wartości i inne kannabinoidy w mniejszych ilościach. Jak rozpoznamy susz konopny? Jest on pełen jagodowych i słodkich nut, jakie na długo pozostają w pamięci odbiorcy. Aromat z kolei znacząco przypomina górskie kwiaty i drewno sosnowe. Budowa kwiatów jest zwarta i gęsta. Uprawa w wielu krajach bazuje na indoor lub outdoor, w zależności od danego regionu.

O czym trzeba pamiętać?

Pamiętajmy o tym, że nasiona nie mają THC. Ciężko jest mówić o nasionach, nie wspominając jednocześnie o uprawie. Nie ma hodowli i nie ma uprawy do celów kolekcjonerskich. Nie mamy zatem możliwości hodowania nasion marihuany w domowym zaciszu. Zawsze rośliny są feminizowane, natomiast nasiona żeńskie. Trzeba mieć na uwadze, że w Polsce jest to nielegalne, legalne jest jednak kupno samych nasion silver haze: https://nasionamarihuany.pl/indoor/super-silver-haze. Odbiorcy doskonale wiedzą, że nie da się zakupić topów marihuany w sklepie. W krajach, gdzie jest to legalne, wszystko odbywa się zgodnie z przepisami prawnymi. W amsterdamskich caffeshopach z powodzeniem wybierzemy Silver Haze, jaka już od lat jest niezwykle popularna.

Uprawa nasion marihuany bywa wymagająca. Korzystają z niej osoby w miejscach, gdzie jest to dozwolone. Niezwykłym uznaniem cieszy się Silver Haze, jaka ma mocny smak i pozwala ukoić skołatane nerwy. Ponadto, złagodzi bóle głowy i inne dolegliwości bólowe, dając nam pełen relaks. To żywiczna odmiana, jaka bardzo ciekawie się prezentuje.

Comments are closed.