Czy lampa do paznokci jest obowiązkowym wyposażeniem, gdy chce się wykonywać manicure hybrydowy? Oczywiście, że tak. Warto więc podejść do jej zakupu uważnie, by usprawnić swoją pracę. Jakie jeszcze produkty przydają się do tego typu zabiegów kosmetycznych? Jaki zestaw kupić na początek drogi manicure’owej? Oto najważniejsze informacje na ten temat.

Piękne i kolorowe paznokcie – manicure hybrydowy i zalety wykonywania go

Manicure hybrydowy stał się ostatnimi czasy bardzo popularny. Nic w tym dziwnego, bowiem posiada wiele zalet, które cenią sobie kobiety w różnym wieku i o odmiennych gustach. Podstawowym plusem zdecydowania się na taki zabieg kosmetyczny jest jego trwałość. Standardowe lakiery do paznokci odpryskują już po kilku dniach i długo schną. Tzw. hybryda utrzymuje się na płytce paznokciowej nawet przez cały miesiąc. Jest to ogromny komfort – zwłaszcza dla zabieganych kobiet, które nie mają czasu na poprawianie ubytków co kilka dni. Wykonanie manicure’u tego typu sprawdza się także przed wyjazdem, podczas którego nikt nie chce się zajmować kwestiami kosmetycznymi. Trzeba przyznać, że malowanie paznokci np. podczas wakacji nie brzmi zachęcająco. Poza tym, zwykłe lakiery szybko się ścierają podczas kontaktu z wodą i piaskiem na plaży. Umówienie się do kosmetyczki przed urlopem może więc przynieść wiele korzyści i komfortu.

Manicure hybrydowy wykonany samodzielnie w domowych warunkach? To możliwe. Najpierw trzeba jednak zaopatrzyć się w konkretne produkty

Wiele osób decyduje się na samodzielne wykonywanie manicure’u hybrydowego w swoim domu. Pozwala to nie tylko zaoszczędzić pieniądze, ale i czas, który należałoby przeznaczyć na dotarcie do kosmetyczki. Warto jednak wiedzieć, że sam lakier hybrydowy nie wystarcza do przeprowadzenia zabiegu. Posiadanie tylko tego produktu jest w zasadzie bezużyteczne, bowiem nie wysycha on samoistnie. W niczym nie przypomina więc klasycznego lakieru do paznokci z drogerii.

Do rozpoczęcia przygody ze stylizacją paznokci przyda się zestaw startowy, który zawiera podstawowe produkty, bez których trudno się obejść podczas wykonywania manicure’u hybrydowego. Znaleźć w nim można nie tylko lakier top, bazę, waciki bezpyłowe, cleaner i patyczki drewniane do usuwania skórek. Głównym elementem jest lampa do paznokci z manada.pl, bez której utrwalenie lakieru hybrydowego jest niemożliwe. Warto zwrócić uwagę na jej dodatkowe funkcje (np. czujnik ruchu, który automatycznie włącza ją po włożeniu dłoni do środka) oraz moc – im jest większa, tym lepiej utrwala się lakier.

Comments are closed.