amnesia haze

Amnesia Haze to absolutny klasyk i czołówka pod względem popularności marihuany. Od dawna mieści się w pierwszej dziesiątce najchętniej wybieranych odmian tej używki. Charakteryzuje się intensywnym smakiem cytryny i cytrusów. Podnosi na duchu, powoduje uśmiech oraz ładuje człowieka pozytywną energią, przez co można ją stosować w trakcie dnia. Osiąga poziom THC rzędu 22%, co powoduje, że haj utrzymuje się nawet do kilku godzin. 

Jak uprawiać Amnesia Haze?

Amnesia Haze osiąga 210 cm wielkości outdoor, natomiast uprawy indoor dochodzą do wysokości rzędu 140 cm. Roślina hodowana na zewnątrz sprawdzi się w klimacie pełnym słońca i ciepłego powietrza, dlatego jest popularna w Hiszpanii czy Australii. Jak większość sativ, okres zakwitania Amnesia Haze wynosi około 11 tygodni. W uprawie indoor krzak musi być oświetlony lampą 600W. Zbiory osiągają nawet 700 g na roślinę, co czyni ją jedną z bardziej owocnych. W trakcie uprawy należy pamiętać, aby chronić ją przed owadami oraz złą pogodą. 

Efekty palenia Amnesii Haze

  • Palenie rośliny zapewnia lepszą aktywność organizmu, zarówno psychiczną jak i fizyczną.
  • Doskonale nadaje się do używania przed zajęciami kreatywnymi, ponieważ stymuluje mózg oraz zwiększa przepływ twórczych myśli. 
  • Amnesia Haze zapewnia też relaks, zmianę poziomu świadomości oraz wyostrzenie zmysłów. Czasami przy jej użytkowaniu następuje delikatny zanik pamięci, jednak nikt nie powinien zapominać, że to jedna z najlepszych odmian marihuany!
Comments are closed.