tran_mollersStosowanie suplementów diety ma za zadanie dostarczenie organizmowi konkretnych składników odżywczych. Bardzo często konieczne jest ich uzupełnienie, ponieważ są niedostatecznie przyswajane z pożywieniem lub zauważalny jest ich niedobór. Jednak zażywanie niektórych preparatów może nie być korzystne dla zdrowia, a zamiast chemicznych mieszanek lepiej sięgnąć po naturalne produkty.

Wyjątkowo ważnym składnikiem, który może wymagać suplementacji, są kwasy nienasycone z grupy omega. Zapewniają one odpowiednią ochronę dla systemu odpornościowego organizmu, mają pozytywny wpływ na pracę mózgu oraz prawidłowy wzrok i wytrzymałość kości. Duża ich zawartość obecna jest w mięsie ryb morskich. Dlatego wydobywany z wątroby dorsza tran Mollers stanowi świetne uzupełnienie diety. Oprócz kwasów omega dostarcza organizmowi również zapas witaminy A i D.

Przyjmowanie tranu Mollers, zwłaszcza w okresie jesienno-zimowym przynosi bardzo wiele korzyści. Uodparnia przed przeziębieniami i innymi infekcjami oraz wzmacnia procesy myślowe. W przeciwieństwie do wybrakowanych i posiadających podejrzany skład suplementów witaminowych, tran Mollers jest produktem całkowicie naturalnym i bezpiecznym dla zdrowia. Mogą go przyjmować dzieci i kobiety w ciąży.

Comments are closed.